זמין 24 שעות ביממה

עורך דין פלילי בתל אביב

תוכן העמוד:

מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב?

בתל אביב פועלים כיום מאות עורכי דין פליליים שמציעים את שירותיהם לציבור הרחב. במידה ואתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב ומרגישים שאתם הולכים לאיבוד בין אתרי האינטרנט השונים – ריכזנו עבורכם מספר דגשים אליהם כדאי לשים לב בתהליך.

 

ככל שתיטיבו לדעת לאיזה שירות אתם מצפים מאותו עורך דין, כך יהיה קל יותר לבחור באדם המתאים למשימה.

 

עו"ד פלילי בתל אביב – הליווי המקצועי לו אתם זקוקים

תחת ענף המשפט הפלילי נכללות עבירות שונות שהוגדרו על ידי החוק כמפריעות לסדר החיים החברתיים בישראל ולפיכך הן נחשבות בלתי-חוקיות.

 

בין העבירות הפליליות תוכלו למצוא עבירות סמים, אלימות, רכוש, מין ומעשים מגונים, שוד ונשק, הונאה, שוחד, עבירות מחשב ואף רצח.

 

בכל הנוגע להליכים במשפט הפלילי – ברגע שעונש מאסר מרחף מעל ראשו של אדם, הרי שהרבה מאוד יכול להיות מונח על הכף.

 

איום זה הנו בדיוק הסיבה להמלצה החמה הבאה: אם אתם מצויים בשלב כלשהו בתהליך של דין פלילי בתל אביב (לפני חקירה ראשונית באזהרה, לאחר הגשת אישומים וכו') – עשו לעצמכם טובה ופנו אל משרד עורכי דין פליליים בתל אביב. ייעוץ מקצועי ממומחים בעלי ניסיון ורקע הוא בדיוק הדבר לו אתם זקוקים.

 

דעו את זכויותיכם – ליווי לפני חקירה במשטרה

חקירה במשטרה היא אחד השלבים הראשונים בתהליך של משפט פלילי. ככזו, היא יכולה להוות שלב מפתח שישפיע על התפתחות ההליכים בהמשך, ובאופן טבעי, לעורר באדם הנחקר תחושות לא נעימות של לחץ ושל חשש.

 

אם זומנתם לחקירה פלילית במשטרה – עדיף להקדים תרופה למכה ולהרים טלפון אל משרד עורכי דין פליליים בתל אביב.

 

גם אם נדמה שהשוטרים הם שמכתיבים את מה שמתרחש וכעת אתם נתונים בידיים שלהם ללא יכולת השפעה אמיתית על מצבכם – עו"ד פלילי בתל אביב יכול לסייע לכם רבות בהתמודדות עם פעולותיהם ותחבולותיהם של השוטרים.

 

בתור התחלה, עורך דין פלילי בתל אביב צריך להיות בקיא בזכויותיו ובחובותיו של האדם הנחקר, וכך יכול לייעץ לכם מה מתיר החוק לעשות במצב זה (כמו למשל לשמור על זכות השתיקה).

 

אלון ארז - עורך דין פלילי בתל אביב

 

ליווי ויעוץ משפטי בתחום הפלילי לאורך הדרך

הליכים של משפט פלילי יכולים לארוך זמן רב, ומומלץ לכל אורך הדרך להיעזר בשירותים המקצועיים של משרד עורכי דין פליליים בתל אביב.

 

עו"ד פלילי בתל אביב מכיר את הגורמים והערכאות הרלוונטיות בסביבת מגורייך, ויוכל לסייע לך להתכונן באופן המיטבי לכל חקירה, דיון, עימות או מתן עדות.

 

בנוסף, עו"ד פלילי תל אביב יצליח פעמים רבות למנוע מצב של מעצר ארוך מיותר, ויעזור לחשוד הנחקר לעבור את המעמד המלחיץ באופן מהיר ככל הניתן.

 

מעבר לפגישות עבודה, ליווי למשטרה או לבתי המשפט – עורך הדין יכול להיות זמין לרשותכם גם להתייעצויות טלפוניות בעניינים חשובים הדורשים טיפול מיידי.

 

לאור זאת, עדיף לבחור עורך דין פלילי שעושה עליכם רושם רציני, אמין ואחראי, כזה שתוכלו להרגיש כמה שיותר בטוחים להפקיד את עתידכם בידיו.

 

ייצוג משפטי במהלך דיונים המתקיימים בבית המשפט בתל אביב

אחד השלבים המתקדמים בתהליך המשפט הפלילי הנו שלב הדיונים המתקיימים בבית המשפט.

 

עורך דין פלילי תל אביב שהנו בעל ניסיון וותק בתחום יוכל לייצג אתכם מול המדינה גם בשלב זה – החל מישיבת ההקראה בה מקריא בית המשפט את כתב האישום נגד הנאשם בפני האחרון, דרך שלבי החקירות הנגדיות ומתן העדות, וכלה בחלק של מתן הסיכומים.

 

ייצוג הולם על ידי עורך דין פלילי תל אביב יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ בהכרעת הדין ובגזר הדין שיתקבלו בסופו של התהליך.

 

לכן, למרות ההוצאות הכספיות הכרוכות בשכירת שירותיו של עורך דין פלילי פרטי – במידה וידכם משגת, עדיף להשקיע בכך בשלב מוקדם ולהיוועץ עם עו"ד פלילי בתל אביב כדי שלא להצטער על כך בשלב מאוחר בהליכים.

 

עבירות פליליות חמורות בתל אביב

 

משרד עורכי דין בתל אביב אלון ארז , ממוקם במרכז העיר תל אביב בשד' שאול המלך 8, השוכן בקרבת בית משפט השלום, משרדנו מעניק לווי וייצוג משפטי בתחומי המשפט הפלילי בתל אביב והסביבה. 
אלון ארז עורך דין פלילי בתל אביב והסביבה זמין עבורכם 24/7 :
מספר טלפון אישי: 050-736-8203

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
אולמרט בעליון

בתחילת השבוע החליט נשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, כי מורשעי "פרשת הולילנד" ובהם ראש הממשלה לשעבר, מר אהוד אולמרט, לא יתחילו את ריצוי

קרא עוד »
אי הרשעה פלילית

הכלל המשפטי באופן כללי וכברירת מחדל, מרגע שהוכחה אשמתו של אדם, הרי שהדרך לציין את הפסול שבמעשה הפלילי, היא על דרך הרשעה פלילית. זאת, על

קרא עוד »
כפתור: חזור למעלה