זמין 24 שעות ביממה

אודות

עורך דין אלון ארז הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים, שניהם מטעם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב, המוסד האקדמי המוביל בישראל ללימודי משפטים ואחד מן המובילים בעולם.

מאז שנת 2008, עו”ד אלון ארז הוא חבר בלשכת עורכי הדין של מדינת ישראל. בנוסף, עורך דין אלון ארז מחזיק באישור מטעם בית המשפט העליון, לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים.

עורך דין צבאי ופלילי אלון ארז

את נסיונו עורך דין אלון ארז רכש לאחר שעבד מספר שנים בפרקליטות ובמשרדם של עורכי דין מובילים בישראל.

 

ניסיון

במהלך שנים אלו, עו”ד אלון ארז טיפל, הכין וייצג בתיקים בכל הקשת הרחבה של המשפט הפלילי, ובכלל זה, בעבירות אלימות (תקיפה, חבלה חמורה, שוד, עבירות הריגה ורצח וכו’), עבירות מין (אונס, מעשים מגונים, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית וכו’), עבירות סמים (החזקה, סחר, שימוש עצמי וכו’) עבירות רכוש, עבירות מרמה, עבירות נוער, עבירות אלימות במשפחה, עבירות מחשב ואינטרנט ועוד.

 

התמחויות נוספות

כמו כן, לעורך דין אלון ארז יש התמחות נוספת, שהינה ייצוג של חיילים ואנשי קבע, שהינם חשודים או שהוגש נגדם כתב אישום לבית הדין הצבאי, בגין ביצוע של עבירות סמים, מין, אלימות, השתמטות, עריקות ועוד.

יתרה מכך, משרדו של עורך דין פלילי אלון ארז נותן מענה גם למי שהוגש נגדו כתב אישום לבתי המשפט לתעבורה, בין השאר, בגין עבירות של נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים, עבירות מהירות, נהיגה בקלות ראש, גרימת תאונת דרכים ועוד.

נסיונו רב השנים של עורך דין אלון ארז מאפשר לו לייצג בצורה מקצוענית וחסרת פשרות בכל אחד משלבי ההליך המשפטי – בטרם ובמהלך חקירות במשטרה, בייצוג חשודים בבתי משפט בשלב בקשת הארכת מעצר על ידי המשטרה עוד בטרם הוגש נגדם כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית או זרוע מפרקליטות המדינה, בייצוג חשודים אשר עומדים בפני שימוע בטרם יוחלט סופית האם להגיש נגדם כתב אישום וכמובן בייצוג נאשמים לאחר שהוגש נגדם כתב אישום ולאורך כל ניהול התיק.

יתר על כן, עורך אלון ארז מתמחה גם בייצוג בפני ערכאות הערעור ואף בייצוג אסירים בפני וועדות השב”ס (וועדת שחרורים, וועדת אסירי עולם וכו’).

אך מעבר למקצועיות ולמסירות אין קץ, עורך דין אלון ארז שם דגש גם על מתן יחס אנושי ללקוחותיו ולבני משפחותיהם, כאשר אלה עומדים בפני רשויות האכיפה של מדינת ישראל.

משרדו של עו”ד אלון ארז ממוקם בתל אביב, אך זמין לכל איש ואישה, מכל מקום בארץ, במשך 24 שעות ביממה בפלאפון שמספרו 050-736-8203.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
כפתור: חזור למעלה