אודות

עורך דין פלילי אלון ארז
עורך דין פלילי אלון ארז
עו"ד פלילי אלון ארז

עורך דין אלון ארז הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים, שניהם מטעם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב, המוסד האקדמי המוביל בישראל ללימודי משפטים.

מאז שנת 2009, עו”ד ארז חבר בלשכת עורכי הדין של מדינת ישראל, ובנוסף, הוא מחזיק באישור מטעם בית המשפט העליון, לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים.

עורך דין צבאי ופלילי אלון ארז

את ניסיונו העשיר והידע המשפטי הרחב, עורך דין ארז רכש לאחר שעבד בפרקליטות, ומאז, במסגרת ייצוגם המוצלח של מאות לקוחות מרוצים, בבתי המשפט השונים, החל מבתי משפט השלום ועד בית המשפט העליון בתחום הפלילי, וכן בבתי הדין הצבאיים בתחום המשפט הצבאי.

ניסיון עבודה בשטח המשפטי

במהלך חמש עשרה השנים האחרונות, עו”ד אלון ארז טיפל, הכין וייצג בתיקים בכל הקשת הרחבה של המשפט הפלילי, ובכלל זה, בעבירות מין (אונס, מעשים מגונים, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית וכו’), עבירות סמים (החזקה, סחר, שימוש עצמי וכו’), עבירות אלימות במשפחה, עבירות המתה כגון רצח וגרם מוות ברשלנות, וכן בעבירות רכוש, עבירות מרמה, עבירות נוער, עבירות מחשב ואינטרנט ועוד.

התמחויות נוספות

כמו כן, לעו”ד ארז יש התמחות נוספת, שהינה ייצוג של חיילים ואנשי קבע, שהינם חשודים או שהוגש נגדם כתב אישום לבית הדין הצבאי, בגין ביצוע של עבירות סמים, מין, אלימות, השתמטות, עריקות ועוד.

יתרה מכך, משרדו של עורך דין פלילי אלון ארז נותן מענה גם למי שמעוניין בהגשת חנינות לנשיא המדינה, למחיקה וקיצור של רישומים פליליים ומשמעתיים.

ניסיונו רב השנים מאפשר לעו”ד ארז לייצג בצורה מקצוענית וחסרת פשרות בכל אחד משלבי ההליך המשפטי – בטרם ובמהלך חקירות במשטרה, בייצוג חשודים בבתי משפט בשלב בקשת הארכת מעצר על ידי המשטרה עוד בטרם הוגש נגדם כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית או זרוע מפרקליטות המדינה, בייצוג חשודים אשר עומדים בפני שימוע בטרם יוחלט סופית האם להגיש נגדם כתב אישום וכמובן בייצוג נאשמים לאחר שהוגש נגדם כתב אישום ולאורך כל ניהול התיק.

יתר על כן, עורך דין אלון ארז מתמחה גם בייצוג בפני ערכאות הערעור ואף בייצוג אסירים בפני וועדות השב”ס (וועדת שחרורים, וועדת אסירי עולם וכו’).

אך מעבר למקצועיות ולמסירות אין קץ, הוא שם דגש גם על מתן יחס אנושי ללקוחותיו ולבני משפחותיהם, כאשר אלה עומדים בפני רשויות האכיפה של מדינת ישראל.

משרדו של עורך דין אלון ארז ממוקם במרכז הארץ, אך הוא זמין לכל איש ואישה, מכל מקום בארץ, בנייד שמספרו (במקרים דחופים זמין 24/7) צריכים ייעוץ של עורך דין פלילי בתל אביב?  צרו קשר בהקדם.

שתפו בקליק
Picture of עורך דין אלון ארז
עורך דין אלון ארז

בוגר תואר ראשון ושני במשפטים מטעם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב . מאז שנת 2009, עו”ד ארז חבר בלשכת עורכי הדין של מדינת ישראל ובנוסף מחזיק באישור מטעם בית המשפט העליון לשמש כסנגור צבאי.

את ניסיונו העשיר והידע המשפטי הרחב רכש עורך דין ארז במסגרת ייצוגם המוצלח של מאות לקוחות מרוצים בבתי המשפט השונים.

להמשך קריאה