זמין 24 שעות ביממה

עורך דין פלילי במרכז

תוכן העמוד:

השאר פרטים ואחזור בהקדם

עו”ד פלילי במרכז, בדומה לכל עורכי הדין הפליליים מכל מקום בארץ, הינו עורך דין פלילי בעל הסמכה והכשרה בייצוג חשודים ונאשמים בחקירות במשטרה, בהליכי מעצר וכן בהליכים משפטיים לאחר שהוגש כתב אישום. המייחד את העו”ד הפלילי במרכז, הוא שמשרדו ממוקם באזור שבין נתניה לרמלה, ומשום כך, יש לו היכרות מעמיקה עם כל הנפשות הפועלות בעולם המשפט הפלילי באזור גיאוגרפי זה.

מאפייניו של עו”ד פלילי במרכז

כאמור לעיל, זהו עורך דין בעל הסמכה של לשכת עורכי הדין לייצג לקוחות בעניינים משפטיים עם התמחות ספציפית בתחום המשפט הפלילי. כלומר, ייצוג לקוחות שחשודים או נאשמים בביצוע עבירות פליליות, קלות כחמורות. כל עבירה המנויה בחוק העונשין ובפקודת הסמים המסוכנים נחשבת לעבירה פלילית, ועל כן, בפועל, עורך הדין הפלילי יכול לייצג לקוחות ללא קשר לסוג העבירה בה הם חשודים או נאשמים, וללא קשר באיזה בית משפט ברחבי הארץ, התיק המשפטי שלהם מתנהל.

יחד עם זאת, לאור הכמות ההולכת והגוברת של עורכי הדין בישראל, חלה בשנים האחרונות מגמה, לפיה כל עורך דין בוחר להתמחות בנישה מסויימת, ובאזור גיאוגרפי מסויים, וזאת על מנת לייחד את עצמו ולבדל את עצמו משאר עורכי הדין.

לכן, הרבה עורכי דין בוחרים לייחד את עצמם ולתייג את עצמם כעורכי דין פליליים באזור המרכז דווקא, וזאת מתוך מחשבה כי בכך לקוחות מאזור המרכז יעדיפו דווקא אותם כמייצגם בערכאות משפטיות. ההנחה שעומדת מאחורי מחשבה זאת היא, כי לקוחות יעדיפו לבחור עורך דין מאותו אזור בו עניינם מתנהל, לאור היכרותו של העורך דין עם השוטרים, התובעים והשופטים באזור המרכז.

מילות סיום של המאמר

אף שלכל לקוח, החשוד או נאשם בעבירה פלילית, מכל סוג שהוא, יש את הזכות לבחור כל עורך דין, מכל מקום בארץ, הרי שלאור ריבוי עורכי הדין, הרבה חשודים ונאשמים, שעניינם המשפטי מתנהל באזור המרכז, מעדיפים שעו”ד פלילי במרכז ייצג אותם. לצד היתרונות הרבים שיש בבחירה זאת, מבחינת מיקום משרדו של העורך דין, היכרותו על המערכת והאנשים באותו אזור גיאוגרפי וכו’, יכולות להיות גם חסרונות לבחירה זאת.

כך למשל, אם יתברר כי דווקא בגלל היכרות רבת שנים עם ה”שחקנים האחרים”, יהיה לאותו עורך דין לא נוח להתנגח ולהילחם משפטית עבור לקוחו, וזאת על מנת שלא “לשרוף גשרים” בתיקים אחרים.

במידה ואתם רוצים ללכת על בטוח, פנו לעו”ד פלילי במרכז אלון ארז, המייצג חשודים ונאשמים באזור המרכז.

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו”ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
אולמרט בעליון

בתחילת השבוע החליט נשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, כי מורשעי “פרשת הולילנד” ובהם ראש הממשלה לשעבר, מר אהוד אולמרט, לא יתחילו את ריצוי

קרא עוד »
אי הרשעה פלילית

הכלל המשפטי באופן כללי וכברירת מחדל, מרגע שהוכחה אשמתו של אדם, הרי שהדרך לציין את הפסול שבמעשה הפלילי, היא על דרך הרשעה פלילית. זאת, על

קרא עוד »