תפריט

הצלחות המשרד

עורך דין אלון ארז פועל רבות על מנת להשיג הצלחות עבור לקוחותיו. להלן, חלק מהצלחותיו בבתי משפט ברחבי הארץ.


פלילי | צבאי | תעבורה


הצלחות בתחום הפלילי


 
 
ועדת השחרורים של כלא מעשיהו
 
שחרור מוקדם של אסיר (שליש) למרות התנגדות הפרקליטות!
 
עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את ועדת השחרורים של כלא מעשיהו, להעניק ללקוח המשרד שחרור מוקדם ממאסר (שליש). זאת, למרות שהלקוח ריצה מאסר בגין ביצוע עבירות חמורות וחרף התנגדות הפרקליטות לשחרור המוקדם נוכח מידע מודיעיני. 
טיעונו של עורך דין ארז בדיון בועדה, כי יש להעדיף במקרה זה את פוטנציאל השיקום של הלקוח על פני הסיכון שהוא יחזור לבצע עבירות, שכנע לבסוף את הועדה והלקוח שוחרר.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט מחוזי מרכז (לוד)
 
זיכוי בעבירת מין חמורה!!!
 
באופן נדיר, בית המשפט המחוזי קיבל ערעור שהגיש עורך דין אלון ארז, על הרשעת לקוחו בעבירה של מעשה מגונה בנסיבות אינוס. במקום שמונת חודשי המאסר בפועל שנגזרו על הלקוח בבית משפט השלום, נקבע כי הוא חף מפשע.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בבית משפט השלום בתל אביב -

 
שחרור נאשם בעבירות סחר בקוקאין למעצר בית יום לפני ליל הסדר, אחרי עבודה מאתגרת ומאומצת וחרף התנגדות התביעה.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

וועדת שחרורים (כלא איילון) - 

שחרור אסיר בעל הרשעות בעבירות מרמה ואלימות חמורות!!!

בהליך משפטי זה, עורך דין אלון ארז ייצג אסיר בפני ועדת שחרורים של כלא איילון. האסיר, בעל עבר פלילי קודם, ריצה מאסר בגין עבירות חמורות של אלימות ומרמה. חרף התנגדות נחרצת של הפרקליטות, שנבעה ממידעים מודיעיניים בעיקר, עורך דין אלון ארז שיכנע את הוועדה לקצר את עונשו של האסיר, על מנת לאפשר לו להשתלב לראשונה בחייו בהליך טיפולי, שאולי יוציאו ממעגל הפשיעה אחת ולתמיד.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום בתל אביב
 
שחרור חשוד בעבירות אונס ומעשה סדום ללא תנאים (אפילו בלי מעצר בית)!!!
תיק נוסף של תלונת שווא, אשר הובילה למעצר מיותר לחלוטין של אדם נורמטיבי, שקיים יחסי מין בהסכמה מלאה ומודעת עם המתלוננת נגדו. כל חטאו היה, שבסיום יחסי המין, הוא דרש מהמתלוננת לעזוב את ביתו...
אתמול, לאחר שמשפחת החשוד שכרה את שירותיי, נפגשתי עם גורמי החקירה ושכנעתי אותם להסכים לשחרור מיידי.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום בנתניה
 
סיום הליך פלילי ללא הרשעה בעבירות קשות של אלימות במשפחה!!!

לפני יותר משנה, הוגש נגד לקוח של עורך דין אלון ארז, אבא ל-4 ילדים קטנים, כתב אישום, על כך שנהג להכות את ילדיו באמצעות מקל של מטאטא.
לאחר שעורך דין ארז לקח על עצמו את הייצוג בתיק ולמד בעיון רב את חומר החקירה, הוא הצליח לשכנע את לפרקליטות, שיהיה להם קשה מאוד להוכיח את האישומים. לאחר מספר פגישות ושיחות עם הפרקליט הממונה על התיק, כתב האישום המקורי תוקן בצורה משמעותית, כך שלא נותר כל זכר לתקיפת הילדים באמצעות המקל.
בו בזמן, הלקוח עבר הליך טיפולי יוצא דופן, במהלכו שינה בצורה דרסטית דפוסי חשיבה והתנהגות.
גם שירות המבחן הבחין בשינוי החיובי והמבורך שהלקוח עבר, עד כי הגיע למסקנה המאוד נדירה, כי יש להימנע מהרשעה בדין פלילי!!!
בסופו של יום, התוצאה לפניכם, בית המשפט קיבל את המלצת שירות המבחן והחליט על סיום ההליך ללא הרשעה!!! 
המשמעות המעשית של כך הינה, כי הלקוח יוכל להוציא "תעודת יושר", מבלי שתיק זה יופיע במרשם הפלילי שלו ורק גורמים מאוד ספציפיים, כגון המשטרה, צה"ל וכו' יוכלו לקבל מידע אודות תיק זה.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

סגירת תיק אלימות במשפחה בעילה של חוסר אשמה!!!
 
עורך דין אלון ארז הוכיח למשטרה, כי התלונה שהוגשה נגד לקוחו, היא פרי עלילה שפלה של מתלוננת שקרנית ורודפת בצע, שכל רצונה היה לקדם אינטרסים אישיים וכלכליים.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

סגירת תיק פלילי והפעם בעבירות של סחיטה באיומים על רקע מיני!!!
 
לקוח המשרד, עולה חדש מצרפת, בן למשפחה יהודית מבוססת, החליט לפני כשנתיים, כי הוא מעוניין לעלות ארצה לבדו, על מנת לשרת שירות קרבי בצה"ל.
 
מיד עם הגיעו ארצה ולאחר גיוסו, הוא הכיר בחורה ישראלית והם החלו בקשר על בסיס מיני בלבד. בשלב מסויים, הבחורה רצתה שהם יהיו בני זוג לכל דבר ויעברו לגור ביחד. הלקוח לא היה מעוניין בכך ועל כן הוא נפרד ממנה.
 
לא עבר זמן רב, והלקוח זומן לחקירה במשטרה, בעקבות תלונתה של הבחורה, שהלקוח איים עליה, שאם היא לא תשלח לו תמונות חדשות שלה בעירום, הוא יפיץ תמונות ישנות שלה, שהיא בעירום.
הלקוח הכחיש את החשדות נגדו.
 
בעקבות החשדות נגדו, החליטו בצה"ל להורידו מלוחמה ולהעבירו לתפקיד עורפי.
מספר שבועות לאחר מכן, הלקוח קיבל בדואר את החלטת הפרקליטות, לסגור את התיק נגדו מחוסר ראיות. במצב דברים זה, נשאר תיעוד של התיק במרשם המשטרתי הפנימי. הלקוח ובני משפחתו לא היו מוכנים לקבל זאת. אמו יצרה איתי קשר מצרפת, וביקשה שאפעל על מנת לוודא שהתיק נגד בנה ייסגר ויימחק כלא היה.
 
כשקראתי את חומר החקירה, היה ברור לי, שהתיק הינו פרי עלילה נפשעת ובזוייה. גרסאותיה של המתלוננת היו סותרות, מופרכות והיא אף הודתה במשטרה, שהיא מעוניינת לחזור ללקוח.
 
לשמחתי, אף שזה לקח כמעט חצי שנה, הפרקליטות קיבלה את בקשתי, ושינתה את עילת סגירת התיק לחוסר אשמה, כך שהתיק נמחק לחלוטין מהמרשם המשטרתי הפנימי.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

שינוי עילת סגירת תיק סמים לחוסר אשמה ומחיקתו מהמרשם המשטרתי הפנימי!
 
נגד לקוח של עורך דין אלון ארז, אזרח נורמטיבי לחלוטין, סטודנט בעל שאיפות להשתלב בעתיד בתעשיות הביטחוניות, נפתח תיק במשטרה על החזקת סם מסוכן מסוג קנביס.
כמה שבועות לאחר שנפתח התיק נגדו, קיבל הלקוח הודעה מהמשטרה, כי התיק נגדו נסגר מחוסר עניין לציבור. המשמעות המשפטית של כך הינה, כי עדיין יישאר רישום של התיק במרשם המשטרתי הפנימי. 
קיימים גופים במדינת ישראל, כגון אלו שמרשי מעוניין להשתלב בהם בעתיד, אשר יש להן גישה לרישומים המשטרתיים הפנימיים. 
בפנייתי בכתב ליחידה שחקרה את מרשי, ציינתי, כי לאור מחדלי חקירה בדמות חיפוש לא חוקי ולאור נסיבות אישיות חריגות, מן הראוי הוא, כי תיק המשטרה נגד מרשי ייסגר בעילה של חוסר אשמה. כך, לא יישאר כל רישום נגד מרשי במרשם המשטרתי הפנימי.
ואכן, זמן לא רב לאחר פנייתי ליחידה החוקרת, קיבלתי את החלטתה, לשנות את עילת סגירת התיק לחוסר אשמה.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום בתל אביב -
 
לקוח של עורך דין אלון ארז הואשם בעבירות חמורות של אלימות במשפחה. הוא הואשם, בין היתר, בכך שתקף את אמו הקשישה, באופן כזה שהצמיד אותה לקיר, חנק והיכה אותה. עורך דין אלון ארז שכנע את בית המשפט, כי הנאשם לא אחראי למעשיו בעת ביצוע העבירות.
בית המשפט קיבל את טיעוניו של עורך דין אלון ארז וזיכה את הנאשם מכל האישומים נגדו!!!

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית המשפט המחוזי מרכז (לוד) -

עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את בית המשפט המחוזי מרכז בלוד, לקבל את הערעור של לקוחו, שהורשע בביצוען של עבירות חמורות ביותר ושעונש מאסר על תנאי בר הפעלה היה תלוי ועומד נגדו. לאור קבלת הערעור, הופחת עונשו של לקוחו של עורך דין ארז בשליש, מ-15 חודשי מאסר בפועל ל-10 חודשי מאסר בפועל.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום בתל אביב

עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את בית המשפט, חרף התנגדות המדינה, להקל באופן משמעותי את תנאי השחרור של לקוחה שלו. זאת, למרות שהלקוחה הואשמה בסדרה ארוכה של גניבות של דברי ערך מבתי קרוביה

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום בפתח תקווה -
 
שחרור בתנאים מקלים ביותר לנאשם בעבירה של מעשה מגונה בנסיבות אינוס של קטינה בת 11, למרות התנגדות נחרצת של הפרקליטות.
 
לקריאת ההחלטה לחץ כאן
 

בית משפט השלום בתל אביב >

שחרור ממעצר ללא תסקיר שירות המבחן חרף התנגדות התביעה המשטרתית, בעבירות קשות של אלימות במשפחה.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


בית משפט השלום בתל אביב-יפו >

לקוח של המשרד, אדם נורמטיבי שזאת הסתבכותו הראשונה בפלילים, הואשם בעבירה של החזקת סכין. בשיחה שקיים עם התביעה המשטרתית, עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע, כי על התביעה לחזור בה מכתב האישום. ואכן, בסופו של יום בית המשפט מחק את כתב האישום.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 
בית המשפט מחוזי מרכז בלוד >
 
זיכוי בתיק פשע חמור של עבירות מין חמורות בקטין, סחיטה באיומים והתעללות. במהלך דיוני ההוכחות, עורך דין אלון ארז הוכיח שאין די בראיות שבתיק בכדי להרשיע את הנאשם. לכן, הפרקליטות חזרה בה מכתב האישום החמור והנאשם זוכה לחלוטין.
 
לקריאת ההחלטה לחץ כאן
 

בית המשפט המחוזי מרכז לוד >

החלטת שחרור בתנאים מקלים ביותר של נאשם בעבירות מין חמורות בקטין

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


מדינת ישראל ועדת שחרורים של כלא "השרון" >

החלטת ועדת שחרורים של אסיר שנחשד בביצוע עבירות אלימות עם סכין

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


בית המשפט המחוזי בתל אביב יפו >

קבלת ערר ושחרור ממעצר בעבירות אלימות חמורות

לקריאת הערר לחץ כאן


בית משפט השלום בראשון לציון >

שחרור ללא תנאים של נאשם בעבירות אלימות במשפחה עם חבלות חמורות  

לקריאת הפרוטוקול לחץ כאן


 

החלטת ועדת שחרורים על קיצור משמעותי של תקופת הפקעת שליש

 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

סגירת תיק אלימות במשפחה בעילה של חוסר אשמה!!!
 
עורך דין אלון ארז הוכיח למשטרה, כי התלונה שהוגשה נגד לקוחו, היא פרי עלילה שפלה של מתלוננת שקרנית ורודפת בצע, שכל רצונה היה לקדם אינטרסים אישיים וכלכליים.

 

בית משפט השלום בתל אביב-יפו >

על נאשם בעבירות אלימות חמורות עם מאסר על תנאי בר הפעלה, נגזר, במסגרת הסדר טיעון הפרקליטות, עונש של הארכת מאסר מותנה בלבד. זאת, לאור קשיים ראייתים מהותיים עליהם הצביע עורך דין אלון ארז. על שני הנאשמים האחרים בתיק נגזר עונש של מאסר בפועל.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן

 

חזרה למעלה

 


הצלחות בתחום הצבאי


 

בית דין צבאי דרום

הסדר הקפאה (כתב אישום מותנה) לחיילת שנחשדה בעבירות של תיווך לסם, שימוש בסם ושיבוש מהלכי חקירה!
 
עורך דין אלון ארז ייצג חיילת, אשר בתחילת החקירות נגדה נחשדה בעבירות של תיווך ושימוש בסם וכן בשיבוש מהלכי חקירה. במידה והחיילת הייתה מורשעת בעבירות אלו, היה נגזר עליה עונש חמור מאוד, בדמות תקופת מאסר לא קצרה בכלא צבאי.
לאחר שעורך דין אלון ארז ליווה את החיילת בחקירות במצ"ח, במהלכן הוא ייעץ לחיילת כיצד להתנהל בחקירה, החשדות נגד החיילת צומצמו רק לכדי שימושים אחדים בסם במהלך שירותה הצבאי.
משכך, עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את הפרקליטות הצבאית, כי במקרה זה נכון וראוי לסיים את ההליך המשפטי נגד החיילת בהסדר הקפאה, לפיו, החיילת לא תורשע בגין המעשים שביצעה, כל עוד היא תעמוד במספר תנאים מינימליים.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית דין צבאי דרום
הסדר טיעון מקל ביותר לקצין שנחשד תחילה בביצוע עבירות מין חמורות
 

בתחילת החקירות, לקוחו של עורך דין ארז, קצין בדרגת רב סרן בצה"ל, נחשד בביצוע עבירות מין חמורות בפקודיו ובקצינה מיחידתו. ככל שחלף הזמן, כמו בהרבה תיקים אחרים, בהם החשדות בתחילה מנופחים ומפוצצים, התברר שמאחורי החשדות אין ולא כלום. לאחר שעורך דין ארז הציג מספר רב של נימוקים משפטיים לזכות לקוחו במהלך פגישותיו בפרקליטות הצבאית, הצדדים החליטו בסופו של יום לסיים את התיק בהסדר טיעון מקל ביותר. לפי ההסדר, הקצין לא הורשע בכל עבירת מין, אלא רק בעבירות של התנהגות שאינה הולמת ולשון הרע!!! בנוסף, הקצין לא ירצה אפילו יום אחד של מאסר, גם לא בדרך של עבודות צבאיות כנהוג בהרשעות בתיקים מסוג זה!!!.

 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית דין צפון

סגירת תיק בהסדר מותנה ללא הרשעה!

 

במקרה זה, עורך דין אלון ארז ייצג חייל שהודה בחקירתו במצ"ח בעשרות שימושים בקנאביס בזמן שירותו הצבאי, לאחר שבחיפוש שבוצע בכליו על ידי שוטרי משטרת ישראל, נמצאו סמים.

לאחר שעורך דין אלון ארז בחן את ראיות התיק, התגלו כשלים ראייתיים משמעותיים. בעקבות זאת, עורך דין ארז שכנע את הפרקליטות הצבאית, כי יש לייחס לחייל מספר שימושים בודדים בלבד.

בהתאם להנחיות התצ"ר החדשות מחודש ינואר 2017,  משום שהחשדות הן לשימוש של עד ארבע פעמים בנסיבות אזרחיות, ניתן היה לסגור את התיק בהסדר מותנה. לפי תנאי ההסדר, יוגש כתב אישום, אך החייל לא יורשע בגין השימוש שביצע בקנאביס, כל עוד יעמוד במספר התחייבויות (מופיעות בהחלטה המצורפת). במידה והחייל יעמוד בהתחייבויות במשך שנה, כתב האישום נגדו יבוטל כלא היה.

 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית הדין הצבאי לערעורים
 
עורך דין אלון ארז הגיש ערעור בשם חיילת שהורשעה בשימוש והחזקה של סם מסוג MDMA בבסיס. תחילה, בדיון בבית הדין הצבאי, נגזרו על החיילת 85 ימי מאסר בפועל. לאחר שערעורו של עורך דין ארז התקבל, נקבע כי החיילת תרצה 60 ימי מאסר בפועל ו-25 ימי עבודות צבאיות בלבד. המשמעות של כך הינה אדירה עבור החיילת. בגלל שעונש המאסר בפועל איננו מעל 60 ימים, הרישום הפלילי יימחק כבר לאחר 5 שנים ולא יהיה לחיילת רישום פלילי מלא, שזהו המצב שהיה אלמלא הערעור היה מתקבל!
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בתיק זה, עורך דין אלון ארז ייצג חייל בבית הדין הצבאי, אשר הואשם בעריקות של שש וחצי שנים. אותו חייל כבר היה עריק בעבר במשך למעלה משנתיים ועל כן ריחף מעליו מאסר על תנאי של 60 יום.
 
תחילה, נוכח תקופת ההיעדרות הארוכה, החייל הואשם בעבירת "עריקה", שהינה עבירה חמורה ביותר, אשר בצידה עונש של שבע שנות מאסר.
 
במסגרת הליכי השימוע שהתקיימו במשרדי הפרקליטות הצבאית ולאחר בקשתו של עורך דין אלון ארז לחומרי חקירה נוספים, הפרקליטות החליטה להמיר את סעיף האישום לסעיף מקל הרבה יותר, של "היעדר מן השירות שלא ברשות", שזהו סעיף האישום של מרבית תיקי העריקות מצה"ל.
 
לאחר מכן, במסגרת הליכי המו"מ, חרף תקופת העריקות המשמעותית, ולמרות שזאת עריקות שנייה כאמור, עורך דין אלון ארז שכנע את הפרקליטות הצבאית, לסיים את התיק בעונש מופחת של כחצי שנת מאסר בלבד. 
 
לאחר ניכוי שליש, הלקוח יישב בכלא ארבעה חודשים בלבד!!!
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית הדין הצבאי ביפו
 
זיכוי בעבירות סמים!!!
נגד לקוח של עורך דין אלון ארז, חייל בשירות סדיר בצה"ל, הוגש כתב אישום בגין שימוש ואחזקה של סמים. לאחר פנייתו בכתב של עורך דין אלון ארז, לבטל את כתב האישום, נוכח כשלים ראייתיים ונסיבות אישיות חריגות, החליטה הפרקליטות הצבאית לקבל את הבקשה ולבטל את האישום.
כעת, גם לקוח זה יכול להתחיל את חייו ללא כתם פלילי.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בתיק זה, עורך דין אלון ארז ייצג חייל, אשר נחשד בביצוע עבירות סמים בעת שירותו הצבאי. 
עורך דין אלון ארז שכנע את הפרקליטות הצבאית, כי לנוכח ההתדרדרות במצבו הנפשי של החייל, שהחלה בעת שלחם במסגרת מבצע "צוק איתן", ואשר בגינה גם שוחרר משירות, מן הראוי הוא, כי תיקו של החייל ייסגר.
כעת, גם לקוח זה יכול להתחיל את חייו האזרחיים ללא כתם פלילי.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית דין צבאי ביפו -
 
לוחם שהורשע בעבירת שימוש בסמים, לא יורד בדרגה!!!
בתיק זה, עורך דין אלון ארז ייצג לוחם, שהואשם תחילה בעבירות של החזקת סמים מסוכנים ושימוש בסמים מסוכנים. לאור כשלים ראייתיים שנתגלו בתיק, עורך דין אלון ארז והתביעה הצבאית הגיעו להסדר טיעון מקל ביותר, לפיו, עבירת ההחזקה נמחקה מכתב האישום המקורי ועונש המאסר בפועל שנגזר על הלוחם יעמוד על שמונה ימים בלבד. לגבי הדרגה, התביעה הצבאית לא היתה מוכנה לקבל מצב שבו הלוחם לא יורד לדרת טוראי. אולם, לאחר טיעוניו של עורך דין ארז בנושא החשיבות של הדרגה עבור הלוחם, בית הדין קיבל את בקשתו של עורך דין ארז וקבע כי הלוחם יישאר בדרגתו.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית דין צבאי צפון וחיל הים (חיפה) -

מרשו של עורך דין אלון ארז הואשם תחילה בעבירה החמורה של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, אשר מחייבת להטיל מאסר בפועל ממשי. לאחר מו"מ והליך גישור, עורך דין אלון ארז שכנע את הפרקליטות הצבאית לשנות את סעיפי האישום של מרשו לסעיפים מקלים הרבה יותר. גם העונש שנגזר על מרשו של עורך דין ארז בסופו של דבר היה מקל ביותר ולא כלל מאסר בפועל בכלל!

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית הדין הצבאי ביפו -

עורך דין אלון ארז השיג עבור לקוחו, חייל בצה"ל, שהואשם בשימוש בסמים לאחר שבדיקת השתן שלו נמצאה חיובית, עונש של מאסר על תנאי בלבד וקנס סמלי ביותר.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


בית הדין הצבאי ביפו

עורך דין אלון ארז השיג עבור לקוחה שלו, חיילת בצה"ל, שהואשמה בעבירה של סירוב למתן שתן, הסדר טיעון ללא עונש מאסר בפועל בכלל. זאת, למרות שהרשעה בעבירה של סירוב למתן שתן גוררת באופן קבוע מאסר בפועל ממשי בכלא צבאי  

לקריאת הפרוטוקול לחץ כאן


בית דין צבאי ביפו >

 
עורך דין אלון ארז הצליח להשיג הסדר טיעון מקל במיוחד עבור לקוחו, חייל שביצע עבירת עריקות של 426 ימים!!! לפי ההסדר, החייל ירצה בסך הכל 42 ימי מאסר ולאחריהם הוא ישוחרר מצה"ל!!!
 

 

בית דין צבאי דרום (קסטינה) >

 
שחרור חיילת חשודה בשימוש בקוקאין ובקנביס בגלל מחדל של חוקרי מצ"ח. עורך דין ארז הצליח להראות לבית המשפט, כי דגימת השתן של החיילת, עליה התבססו החשדות נגדה, נלקחה ממנה שלא כדין.
 
לקריאת ההחלטה לחץ כאן
 

בית דין צבאי ביפו - גזר דין של חיילת שהואשמה בעבירת עריקות ארוכה מצה"ל

לקריאת גזר הדין לחץ כאן

 

חזרה למעלה

 


הצלחות בתחום התעבורה


 

בית משפט לתעבורה בתל אביב-יפו
 
פסילה על תנאי בלבד בתיק של תאונת דרכים!!! זאת, לנוכח ליקויים משמעותיים שעורך דין אלון ארז מצא בעבודת המשטרה!!!
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 
בית משפט לתעבורה בתל אביב-יפו
 
עונש מקל בעבירת נהיגה בשכרות!!!
 
נוכח כשלים מהותיים בעבודת המשטרה, עליהם הצביע עורך דין אלון ארז, רישיונו לקוח של המשרד, אשר הואשם בנהיגה בשכרות, נפסל לתקופה של ארבעה חודשים בלבד!!!
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 
בית משפט לתעבורה בתל אביב
 
הסדר מקל ביותר לנהג צעיר שנהג בשכרות!
 
לקוח של עורך דין אלון ארז, שהינו נהג צעיר, הואשם בנהיגה בשכרות, לאחר שבבדיקה שנערכה לו, נמצאה בגופו כמות הגבוהה יותר מפי 7 מהמותר בחוק!!!
למרות שבדרך כלל במקרים כאלו, נהגים צעירים מקבלים פסילה של מעל שנה לפחות (ואז הם צריכים לעשות טסט ותאוריה מחדש), במקרה זה, נוכח כשלים ראייתיים שעורך דין ארז מצא בתיק החקירה, התביעה הסכימה להסדר מקל ביותר. לפי ההסדר, רישיון הנהיגה של הלקוח ייפסל לשמונה חודשים בלבד בניכוי חודש פסילה מנהלית. בנוסף, סעיף האישום שונה מנהיגה בשכרות לסעיף מקל יותר של נהיגה תחת השפעה.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

מרחב איילון (חולון) -

 
שכנוע קצין משטרה לא לפסול ל-30 ימים את הרישיון של לקוח המשרד, לאחר שנתפס נוהג בשכרות.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית המשפט לתעבורה בפתח תקווה -

 
למרות התנגדות המשטרה, עורך דין אלון ארז שכנע את בית המשפט להחזיר את הרכב ללקוחה שלו, שסובלת ממחלת לב קשה, לאחר שהנכד שלה נהג ברכב שבבעלותה ללא רישיון.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


החזרת רישיון נהיגה למי שנחשד בנהיגה תחת השפעת סמים!!!
 
במסגרת שימוע בתחנת המשטרה, עורך דין אלון ארז טען, כי התקיימו מחדלים מהותיים בהתנהלות השוטרים, שעצרו את הלקוח ואשר בגינם צריך להחזיר לו את הרישיון עד הבירור בבית המשפט. הקצין קיבל את טיעוניו של עורך דין ארז והחליט, באופן תקדימי, להחזיר ללקוח את רישיונו.
 

לצפיה ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט לתעבורה תל אביב -
 
לקוח של עורך דין אלון ארז הואשם בכך שנהג בקלות ראש, משום שבעת נהיגה הוא "חתך" רכבים אחרים כולל רכב משטרתי!!! למרות שמדובר בעבירה עם עונש פסילה מינימלי של שלושה חודשים, עורך דין אלון ארז  שכנע את התביעה לסיים את התיק ללא פסילה בכלל, לאור כשלים ראייתיים ולאור נסיבות אישיות של הלקוח. 
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום לתעבורה בחדרה -
 
במקרה זה, עורך דין אלון ארז ייצג אדם, אשר הואשם בגרימת תאונת דרכים בעקבות אי מתן זכות קדימה. למרות שמדובר בעבירה עם מינימום פסילה בפועל של שלושה חודשים, עורך דין ארז שיכנע את התביעה המשטרתית להסתפק ב-45 ימי פסילה בלבד, לאור כשלים ראייתיים הקיימים בתיק.
 
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

מרחב שרון (כפר סבא) -
 
עורך דין אלון ארז ייצג בהליך שימוע במשטרה לקוח, שבנה של בת זוגו, נתפס נוהג לפנות בוקר ברכב שבבעלות הלקוח, כשהוא שיכור ובלתי מורשה לנהיגה כלל.
במסגרת ייצוג הלקוח בהליך שימוע במשטרה, בטרם רכבו ייאסר לשימוש, עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את קצינת המשטרה, שערכה את השימוע, שמבחינת הלקוח, איסור שימוש ברכבו עלול להוביל להשלכות קשות מאוד. לבסוף, הרכב הוחזר לשימושו המלא של הלקוח.

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה -
 
עורך דין ארז השיג ללקוח שלו, שהואשם בנהיגה במהירות מופרזת, הסדר טיעון מקל במיוחד, ללא פסילה בפועל של רישיון הנהיגה. זאת, למרות שללקוח שלו עבר תעבורתי עשיר במיוחד ולמרות שהמהירות בה נתפס לקוחו של עורך דין ארז חרגה באופן משמעותי מהמהירות המותרת לפי החוק.
 

לקריאת ההחלטה לחץ כאן


 

תעבורה אשדוד -

עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את קצין המשטרה, שלא לפסול את רישיונו של נהג שהיה מעורב בתאונת דרכים קשה, ושבעברו היה פסול נהיגה בגלל נהיגה ללא רישיון

 
לקריאת ההחלטה לחץ כאן
 

 

בית משפט השלום לתעבורה בפתח תקווה >

דחיית בקשה לפסילת רשיון בעבירות תעבורה קשות

לקריאת ההחלטה לחץ כאן

 


 
תעבורה חיפה -
 
עורך דין אלון ארז הצליח לשכנע את משטרת התנועה, שלא לפסול את הרישיון של נהג, עם עבר תעבורתי עשיר, אשר נתפס נוהג במהירות גבוהה בהרבה מעל המותר.

 

חזרה למעלה

 

 
בית משפט לתעבורה בתל אביב-יפו
 
עונש מקל בעבירת נהיגה בשכרות!!!
 
נוכח כשלים מהותיים בעבודת המשטרה, עליהם הצביע עורך דין אלון ארז, רישיונו לקוח של המשרד, אשר הואשם בנהיגה בשכרות, נפסל לתקופה של ארבעה חודשים בלבד!!!
עורך דין פלילי אלון ארז | עו"ד פלילי במרכז | שאול המלך 8 תל-אביב | 050-7368203