זמין 24 שעות ביממה

עו”ד שחרור ממעצר

תוכן העמוד:

בין אתם בגירים, בין אם קטינים ובין אם אף אין לכם עבר פלילי קודם, עדיין ישנו סיכוי כי תמצאו את עצמכם בתא המעצר ותצטרכו שחרור ממעצר במקרה ויש נגדכם ולו חשד סביר לביצוע דבר עבירה הן במישרין והן בעקיפין.

 

מה לעשות במידה ואתם שוהים במעצר?

שהייה במעצר זו חוויה מאוד לא נעימה, בלשון המעטה, ועבור אדם מן השורה אשר לו זו הפעם הראשונה, קיימת הרגשה של חוסר אונים משווע אל נוכח הנסיבות החדשות, על כן הוא אינו יודע כלל מה עליו לעשות בנושא וכיצד להוביל למצב של שחרור ממעצר באופן מיידי. בראש ובראשונה, במידה ואתם או הקרובים לכם שוהים במעצר מוטב כי קודם כל תפנו לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי מומחה, שיעזור לכם – “לצאת מהבוץ”.

 

מהו מעצר ימים?

מעצר ימים הוא מעצר שמתבצע לפני שהוגש כתב אישום לצרכי חקירה בלבד. ישנם מצבים בהם שופט לא יורה על אחזקת החשוד במעצר כמו למשל, מקרים בהם ניתן להשיג את אותה המטרה של המעצר על ידי קביעת ערובות או בעזרת הגבלת התנועה של החשוד. במקרים אלו, עורך דין פלילי מנוסה יוכל להוביל לשחרור ממעצר בתנאים מגבילים, כמו למשל לשחרור למעצר בית. פרק הזמן המקסימלי של מעצר ימים ראשוני על ידי המשטרה הוא 24 שעות כאשר כל הארכה, צריכה להיעשות בהינתן צו בית משפט, מה שאומר, שבמקרים בהם לא הוחלט על שחרור ממעצר כבר בתחנת המשטרה, יש להביא את החשוד לעמוד בפני שופט לאחר 24 שעות, במידה ורוצים להאריך את מעצרו.

 

מהו מעצר עד תום ההליכים?

מעצר עד תום ההליכים הוא מעצר שבוצע לאחר הגשת כתב אישום, בו ברגע, שהחשוד הופך לנאשם. או אז, מן ההכרח כי הנאשם ישהה במעצר עד אשר יסתיימו כל ההליכים המשפטיים המתנהלים כנגדו. ניתן להחליט על מעצר עד תום ההליכים, רק במידה וישנן ראיות הקושרות את הנאשם לעבירה וכי שחרור ממעצר בערבות או בתנאים מגבילים אינו משיג את המטרה.

 

מהי החשיבות בעירוב עורך דין פלילי?

שהייה במעצר זו חוויה ממנה כל אדם שואף להימנע, אך במידה ורצה המקרה וזהו גורלכם, חשוב כי מיד תערבו עורך דין פלילי מנוסה שיפעל לטובתכם. ידע בתחום החוק והמשפט, בו ניחן עורך דין פלילי בעל ניסיון, יכול לא פעם להוביל לקיצור המעצר הנדרש על ידי המשטרה לצרכי השלמת חקירה, באופן ניכר, ואף לשחרור ממעצר של חשודים בעבירות. כמו כן, מעורבותו של עורך דין פלילי יכולה למנוע מנאשמים לשהות במעצר עד תום ההליכים שהופעלו כנגדם. ולאחר עיון בחומר הראיות, עורך דין פלילי יכול להוביל לשחרור ממעצר על סמך קביעת מגבלות וערבויות.

אל תשאירו את חייכם ליד הגורל, במידה ומעצר עומד על הפרק, שיכרו את שירותיו של עור דין פלילי מיומן ומקצועי, שיפעל במלוא המרץ לשחרורכם, במהירות האפשרית.

האם המשטרה עצרה אתכם והתביעה דורשת מעצר עד תום ההליכים? מרגישים שזכויותיכם נפגעו? עורך דין פלילי אלון ארז זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו”ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
אולמרט בעליון

בתחילת השבוע החליט נשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, כי מורשעי “פרשת הולילנד” ובהם ראש הממשלה לשעבר, מר אהוד אולמרט, לא יתחילו את ריצוי

קרא עוד »
אי הרשעה פלילית

הכלל המשפטי באופן כללי וכברירת מחדל, מרגע שהוכחה אשמתו של אדם, הרי שהדרך לציין את הפסול שבמעשה הפלילי, היא על דרך הרשעה פלילית. זאת, על

קרא עוד »
כפתור: חזור למעלה