זמין 24 שעות ביממה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש…

פטור מהצבא

מהו פטור מהצבא?

החוק במדינת ישראל קובע כי קיים חוק גיוס חובה לכלל תושבי ישראל.
על פי החוק כל אזרח בהגיעו לגיל 18 ומשסיים את חוק לימודי בתיכון, מחויב בגיוס לצה”ל או חלופה אחרת כגון שירות לאומי.
עם עם זאת, ישנם מקרים שבהם מיועד לשירות חש כי איננו יכול מכל סיבה שהיא לבצע את המטלה הזאת ולהתגייס לשירות צבאי, או אז הוא מבקש מרשויות הצבא בקשה לקבלת פטור מהצבא.
במקרה שכזה יאלץ הטוען להוכיח טענה אשר אותה ימצא הצבא כקבילה לכך שהוא איננו מתאים וטענתו בדבר הצורך שלו להשתחרר עומדת בתנאים שהציב הצבא עצמו.
אפשרות נוספת שבגינה יוכל אדם לקבל פטור היא שאיננו עומד בדרישות הצבא, כלומר הצבא איננו מעוניין בשירותיו של פלוני או אלמוני, מצב זה יכול להיות מסיבות שונות ועיקרן בריאותיות או משפחתיות או חוסר התאמה לשירות צבאי בגלל רישום פלילי וכו’.

מגרש אימונים בצבא

איך ניתן להשיג פטור?

כיום לאחר שצבא ההגנה לישראל קיים כבר 75 שנה, המערכת כבר יודעת להתמודד עם בקשות הפטור, המצב כיום הוא שהצבא לא ממהר להעניק פטורים בקלות ולכן יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין המכיר את המערכת הצבאית, עורך הדין אלון ארז מלווה את המבקשים להשיג פטור מול המערכת הצבאית הסבוכה.
הדרכים להשגת פטור הינן מגוונות, בכל מקרה התייעצות וליווי של עו”ד יכולה להשפיע על סיכויי ההצלחה.
הסיבת לקבלת פטור מהצבא הן מגוונות ונעות על סקאלה רחבה, החל מאמונה דתית, דרך בעיות בריאות ואוכלוסיות שהצבא מוותר עליהן.
כמו כן מי שקיבל פטור מהצבא בניגוד לרצונו רשאי להגיש ערעור בעזרת עורך דין צבאי בדרישה להסרת הפטור

פטור מהצבא - עריכת דין

למה עורך דין צבאי?

המערכת הצבאית הינה מורכבת ולא תמיד ידידותית, כאשר רוצים או צריכים ממנה משהו חשוב מאד פניה לשירותיו של עורך דין מקצועי השוחה בתחום היא בעלת חשיבות עליונה, עורך הדין אלון ארז הוא עורך דין צבאי המלווה כבר שנים רבות מיועדים לשירות בבקשה להשגת פטור מהצבא במגוון צורות ושיטות תוך ניצול הכרת המערכת והידע הרב שנצבר בתחום לאורך שנות הפעולה מול ובתוך הצבא עם מועמדים רבים.

 

 

 

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו”ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: