זמין 24 שעות ביממה

הואשמתם בעבירות סמים במסגרת השירות הצבאי – מה עליכם לעשות?

תוכן העמוד

עבירות סמים בצבא הן עבירות שכיחות, אשר יש להן התייחסות יתר במסגרת הצבאית, ורף הענישה הצבאי גבוה ביחס לרף הענישה האזרחי במקרה של עבירות סמים. בכל הנוגע לעבירות סמים, הזמנים הם קריטיים, חשוב מאוד לפנות מידית לעורך דין צבאי שינסה להציל את המצב. בכל הנוגע לעבירות סמים, החיילים נוטים לבצע טעויות קריטיות במהלך ההתנהלות שלהם באירוע, ועורך דין צבאי המומחה בתחום יוכל למנוע את הטעויות הללו שעלולות לעלות לחייל ביוקר. רבים מהחיילים אינם יודעים אך שימוש בסמים בזמן השירות הצבאי כולל את זמני סוף השבוע, חופשות בחגים, רגילות ועוד, בעצם עד שהחייל משוחרר מהשירות הצבאי, הוא עדיין נתון תחת העין הבוחנת של רשויות החוק בצבא. במידה וחייל נתפס בזמן אחזקת סמים, עישונם, החזקת כלי עישון ועוד, ולא משנה על ידי מי הוא ייתפס, בין אם על ידי משטרת ישראל או מפקדים, הוא יועבר מידית לחקירת מצ”ח. עורך הדין אלון ארז הוא עורך דין מומחה בכל תחום הסמים ומשמש כעורך דין צבאי מוסמך. פנו אליו לייעוץ.

הואשמתם בעבירות סמים במסגרת השירות הצבאי - מה עליכם לעשות?

ההשלכות של עבירות סמים בצבא

עבירות סמים בצבא מסתיימות לא פעם בתוצאות לא פשוטות עבור החייל ויכולות להשליך על המשך הקריירה הצבאית שלו ואף על חיי האזרחות. כאמור עם הגעתו של חייל שנתפס בעבירות סמים למצ”ח, הוא יאלץ להיחקר תחת אזהרה בחשדות שיוצגו בפניו, ויתכן שיפתח לו תיק פלילי בגין העבירה. עורך דין צבאי יוכל לתת לו טיפים, הנחיות ועצות כיצד להתנהל לאורך החקירה, וממה עליו להיזהר. אם זומנתם לחקירת משטרה צבאית בחשד לעבירת סמים בשום אופן אל תגיעו לא מוכנים. חשוב לדעת שבמשטרה הצבאית מופעל מערך מודיעין משופשף של סמויים הנראים כחבריכם לכל דבר, אך בהבדל חשוב לדעת כי הם משתפים פעולה עם המודיעין במטרה לאתר ביניהם עברייני סמים.

ניתן לצאת מזה

כל תיק סמים אשר מטופל על ידי עורך דין צבאי פרטי, הסיכויים שלו להצלחה גבוהים יותר מאשר עורך דין מטעם הצבא. לכך מומלץ מיד עם תחילת האירוע לפנות אל עורך דין צבאי המתמחה בנושא זה, דבר זה יכול למנוע כתב אישום אשר ישפיע מאוד על עתידכם. עורך הדין אלון ארז הוא עורך דין צבאי המומחה בכל נושא הסמים.

 

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו”ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: