זמין 24 שעות ביממה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש…

מהי אלימות במשפחה על פי החוק?

עורך דין אלימות במשפחה

החוק מגדיר כאלימות במשפחה, כל פעולה שיש בה פגיעה פיזית או נפשית המתבצעת בתוך היחידה המשפחתית ובין החברים בה.
החוק מדגיש כי המבנה המשפחתי יכול להיות מגוון, וכולל כמובן משפחה גרעינית על ענפיה השונים, שותפות הורית או כל הרכב אחר של אנשים המתגוררים כיחידה משפחתית תחת אותה קורת גג.
חוקי האלימות בתוך המשפחה הם חלק מהענף הפלילי, לכן רצוי להיעזר בשירותיו של
עורך דין אלימות במשפחה מהתחום הפלילי, משרד עורך הדין אלון ארז מייצג ומלווה לקוחות רבים בתחום האלימות בתוך המשפחה לאורך שנים רבות.

תפקידו של עורך הדין במקרים של אלימות במשפחה

אלימות במשפחה נוראה ככל שתהיה עדיין צריכה לעמוד בבית המשפט.
האלימות בתוך המשפחה גם היא חלק מהענף הפלילי במערכת המשפט, לכן תפקידו של
עורך דין אלימות במשפחה הוא בעל חשיבות עליונה ויש בו את היכולת לשנות סדרי עולם.
עורך הדין אלימות במשפחה יפעל לרוב באחד מהסעיפים הבאים:

  1. יעוץ משפטי – עורך הדין יכול לשמש כיועץ לבעיה שצצה בתוך המשפחה, מקרה אלימות שהתרחש יכול להביא לטלטלה עזה, התייעצות עם עורך דין אלימות במשפחה יכולה להביא לביצוע סדר פעולות נכון שיביא לפתרון מוסכם על שני הצדדים.
  2. הגשת תביעה  או כתב הגנה – עורך הדין יכול לשמש כאחד משני תפקידים, או כתובע המייצג את הנפגע מן האלימות או כסניגור המגן על זכויותיו ועמדותיו של הפוגע לכאורה.
  3. ניהול ההליך המשפטי – עורך דין אלימות במשפחה יוכל לנהל את התיק המסובך בערכאות השונות, כמובן שכל זאת נכון שמדובר על ההליך הפלילי.

מי אתם רוצים לצידכם?

כאשר אתם או מי שאתם חפצים בטובתו נקלע לסיטואציה מורכבת של אלימות בתוך המשפחה, משני צידי המתרס, אתם רוצים שהטיפול בהליך המשפטי יהיה בידיים טובות, משרד עורך הדין אלון ארז מלווה כבר למעל מ15 שנים תיקי אלימות במשפחה בסיטואציות שונות וכל זאת תוך מקצועיות והכרת החוק לצד הרגישות הגדולה המתבקשת והנדרשת מטיפול במקרים מיוחדים שכאלו.

 

 

אין בתוכן המצוי באתר, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו”ד ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר, כי כל פעולה שתעשה על פי המידע המצוי באתר הינה על אחריות הצופה בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הצופה לבין עורך דין אלון ארז, בין במישרין ובין בעיקיפין. 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
אולמרט בעליון

בתחילת השבוע החליט נשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, כי מורשעי “פרשת הולילנד” ובהם ראש הממשלה לשעבר, מר אהוד אולמרט, לא יתחילו את ריצוי

קרא עוד »